en bg
Социални мрежи

Оператор кол център - техническа поддръжка

Основни отговорности:
  • Консултиране и обслужване на клиенти чрез тикет система, e-mail, skype и телефон;
  • Администриране на софтуерните приложения, с които компанията работи;
  • Анализиране и отстраняване на хардуерни и софтуерни проблеми;
  • Настройване и инсталиране на периферни устройства – мрежови принтери, скенери, камери;
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Средно или висше образование;
  • Владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Инициативност и способност за самостоятелна работа;
  • Желание за обучение и дългосрочен ангажимент;
  • Опит на подобна позиция е предимство;
Личностни качества:
  • Отговорност, прецизност, организираност, взискателност, инициативност, стремеж към самообучение и самоусъвършенстване, честност и лоялност.
Компанията предлага:
  • Фирмено обучение;
  • Добро заплащане, отговарящо на развитието, което ще постигнете;
  • Много добри условия на работа;
  • Възможност за кариерно развитие в динамична и конкурентноспособна компания утвърдила се като лидер в бранша;
  • Предизвикателна работа, свързана с овладяване на нови знания;

Ако отговаряте на условията и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете CV. Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични данни и ще ги използваме само за целите на настоящия подбор, като след приключването му ще бъдат унищожени.

Кандидатствайте за тази позиция